VIP

Rrëfimi i pazakontë i Bes Kallakut, bëhet keq në emision: Po e them për herë që…

Aktori i humorit Bes Kallaku ka rrefyer disa momente te vecanta nga jeta e tij. “Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë do të thotë sukses, as cfarë domethënë mirënjohje”.

Me kete fraze, aktori i njohur Bes Kallaku ka vijuar rrefimin e asaj qe ka treguar ne publik per here te pare per fillimet e tij ne ‘Portokalli’.

“Kam shkuar e kam ardhur me furgon nga Fushë Kruja, kishte netë që dilja tek Zogu i Zi dhe nuk gjeja furgon dhe kthehesha te Piramida, ka qenë një tavolinë, dhe flija në tavolinën ku lexonim ‘Portokallinë’, përdorja si jastëk tre apo katër dosje.

Më fal se u bëra edhe vetë keq se për herë të parë e kam thënë”, vijoi ai, teksa ishte i ftuar ne Intv. Ndiqeni rrefimin e tij ne videon me siper.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close