VIP

VIDEO/ Jonida Vokshi tregon rrogën marramendëse që merr

E ftuar në Interview me Kelvin, Jonida rrëfeu shumë gjëra interesante.

Ndër të tjera edhe se rroga e saj është 10 mijë euro në muaj. Bukuroshja shquhet gjithashtu edhe për sensin e saj të humorit kështu që nuk e kuptuam tamam nëse ishte e sinqertë apo jo.

Ndiqni videon në minutën (12:20)

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close