Aktualitet

Dy makina perfshihen ne aksident, trafik ne autostraden Tirane-Durres

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta me pare në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të nje qendre tregtare.
Burime per LajmiFundit.al bejne me dije se ne aksident jane perfshire dy automjete, nje “Benz ML” dhe nje “Golf”.

Nga të dhënat e para fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plote te aksidentit.
Si pasoje e aksidentit ne kete aks jane krijuar radhe te gjata automjetesh./LajmiFundit.al/

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close