Politika

“Cfarë ndodhi gjatë vizitës së Ramës në Shkodër që asnjë media nuk e publikoi”

Nje qytetar ka publikuar fotot e incidenteve qe ndodhen ne Shkoder gjate vizites se kryeministrit Edi Rama ne kete qytet.
Ne foto duken studentet e Forumit Rinor te PD, teksa perplasen me policine gjate protestes tek Universiteti i Shkodres, kur Rama mberriti aty. Beniamin Bakalli shkruan se ngjarjen ne fjale asnje media nuk e publikoi:

Per mediat e kapura nga qeveria komuniste

Sot Shkodra e priti sot Ramen ashtu sic i ka hije.
Studentet dhe te rinjte u ngriten në proteste kunder kryeministrit
Në asnje media qeverie nuk po e shikojme
A janë mediat të kapura nga diktatura komuniste që po vendoset në Shqiperi
” Turp ”


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close