Aktualitet

Foto/ Ky është shqiptari që vdiq në aksident në Itali, për pak ditë mbushte 21-vjec

Ky që shihni në foto është 21-vjecari shqiptar, i identifikuar si Ermir Blushaj, që humbi jetën në një aksident në Capri të Italisë.
Më 6 shkurt ai po drejtonte një kamioncinë, ndërsa është përplasur me një “BMW” që drejtohej nga një shtetas rumun.

Sipas hetimeve, aksidenti ka ndodhur si pasojë e mosrrespektimit të rregullave rrugore, e shpejtësisë së madhe.
Mësohet se Blushaj ishte pjesë e logjistikës në provincën e Parmës, dhe banonte në komunën San Polo do Torrle me familjen e tij.
Ai do të festonte 21-vjetorin me 20 shkurt, pra për pak ditë.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close