VIP

A ke bërë punë të jashtligjshme? Ja përgjigja befasuese e Behgjet Pacollit

behxhet-pacolli
Foto ilustruese

Ish-presidenti dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” të humoristit Ermal Mamaqi.

Ndonëse emisioni është regjistruar më parë, sot ka dalë në transmetim për herë të parë dhe Behgjet Pacolli ka rrëfyer disa të pathëna për veten e tij.

Ndërkohë ka spikatur përgjigja që Pacolli i ka dhënë një pyetjeje të Ermal Mamaqit raporton LajmiFundit.al.

A ke bërë ndonjëherë punë të jashtligjshme?

“Po, ishta tu hy ne politike, ishte krejt e jashtligjshme.”-u shpreh Pacolli.

Më tej ai shtoi “Njerez egoiste, qe mendojne vetem per veten i kam taku ne politike. Njerez qe sdine ca eshte nderi dhe s’mbajne fjalen”./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close