VIP

Theu rekord me emisionin me Bleonën, ja si reagon Ermal Mamaqi

audienceeErmal Mamaqi vazhdon të mbajë të “mbërthyer” të gjithë njerëzit pas ekranit. “Xing me Ermalin”, emisioni i cili të shtunën kishte puntatën e dytë në Televizionin Klan, ishte më i ndjekuri.

Sipas të dhënave të Telemetrics rezulton se, Tv Klan ka arritur kulmin e shikueshmërisë, në orën 22:06, me 72.2%, thekson nje artikull i Tv Klan.

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emision ishte Bleona Qereti, e cila një bisedë shumë të lirshme dhe karizmatike, i është përgjigjur pyetjeve të Ermal Mamaqit, por edhe të komentuesve të shumtë të rrjeteve sociale.

Edhe vete Ermali i ka transmetuar ne rrjetet sociale keto lajme, por ka reaguar duke thene: Jam Magjistar. Isha unë apo gjoksi Bleonës? U thye përsëri rekordi. Ama çjeni dhe ju… Vdisni oër Bleonën./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close