FOTOLAJM

FOTOLAJM/ Ndocaj ka një plan për t’i zënë vendin Metës?

NDOCAJ-VENDI-METESDeputeti i Partisë Socialiste për Qarkun e Lezhës, Eduard Ndocaj pas nismës për të mbledhur firma në Parlament për prishjen e koalicionit me Ilir Metën duket se ka tashmë një tjetër plan.

Ndocaj është fotografuar në vendin e Kryetarit të Parlamentit, Ilir Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close