VIP

“Ca ke bo??” Vipat e Bllokut “cmendin” Bes Kallakun, ja si përgjigjet ai

beskallakuHumoristi Bes Kallaku ka publikuar sot një video në rrjetet sociale ku ankohet se faqja Vipat e Bllokut e pyet vazhdimisht se cfarë ka bërë në trupin e tij.

Bëhet fjalë për ndonjë operacion plastik që mund të ketë bërë humoristi.

“Përvecse një gjilpërë tetanozi, asgje tjeter skam bo, kurse nji shoku im ka bo burg”: u përgjigjet Besi.
Humoristi njihet për videot humoristike që sjell shpesh në internet/LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close