Aktualitet

Aksident i frikshëm, 3 makina bëhen “përshesh” njëra pas tjetrës

teleeeNjë aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Tepelenë-Gjirokastër, ku nga të dhënat e para mësohet se kanë mbetur të plagosur tre persona.

Sipas informacioneve paraprake në aksident janë përfshirë 3 automjete, ndërkohë që mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close