VIP

Ajola Xoxa ka ditëlindjen, ja urimi i vecantë i Erion Veliaj

veliaj-ajolaBashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa sot feston ditëlindjen e saj.
Në orët e para të së shtunës Veliaj e ka uruar atë publikisht në rrjetet sociale.
“Ajola, dashuria ime e bukur! Mezi i pres dhe 100 ditelindjet e tua te tjera – tifozi yt me i madh “-shkruan Veliaj në mbishkrimin e një fotoje të postuar në Facebook./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close