Politika

Kodheli: Ushtarakët shqiptarë në Turqi janë të sigurt

kodheli-natoMinistrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, përmes një postimi në rrjete sociale, deklaroi se i gjithë personeli dhe studentët ushtarakë shqiptarë në Turqi janë shëndoshë e mirë.

Po ashtu, ajo qetësoi të gjithë familjet e atyre, duke thënë se janë të sigurt.

“Personeli dhe studentët ushtarakë shqiptarë në Turqi janë shëndoshë e mirë dhe të gjithë janë të sigurt!”, shkroi ajo në “Facebook”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close