gazetashqip

Dhunoi 3-vjeçarin, Apeli lë në qeli Anjeza Shabanin

anjezaaaGjykata e Apelit ka lënë në burg Anjeza Shabanin, e cila akuzohet për “dhunë ndaj të miturve” dhe “shpërdorim detyre”.
Administratorja e kopështit “Diren”, Shabani kërkonte ndryshimin e masës së sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë.

“Situata më doli nga duart. Nuk më shkonte ai gjest, e di, po ta shihni videon jam penduar që në atë moment. Më ngritën kurth, edukatorja mbante qëndrim neutral”, ka thënë ajo gjatë seancës teksa ka shfaqur edhe pendesë.

Administratorja e kopshtit “Diren”, u arrestua më 20 qershor, pas pamjeve të rënda ku ajo shfaqej duke dhunuar një vogëlush 3-vjeçar.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close