Politika

Rama në Shkodër për “Loro Boriçin”!

rama-stadiumKryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qëndruar në Shkodër, ku po viziton nga afër punimet e stadiumit “Loro Boriçi”.

Bashkë me kryeministrin është edhe deputeti Agron Çela dhe prefekti Radovani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close