FOTOLAJM

Ja cila është “Fotoja e Ditës” për kryeministrin Rama

ramaEdi Rama në profilin e tij në Facebook ka postuar një foto të cilën e ka titulluar FOTO E DITES.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close