VIP

Dicka e papitur i ndodh avionit, Bleona Qerreti kalon momente tmerri

Ky eshte momenti kur jeta merr kuptim krejt tjeter.

Keshtu shkruan Bleona Qerreti nje video “te frikshme” te publikuar ne faqen e saj zyrtare.

Kengetarja ka qene ne avion ne momentin kurpiloti dhe stjuardesat kane kerkuar qe pasagjeret te vendosin pajisjet e frymemarjes per emergjencat.
“Kujdes, kujdes, per te qene te sigurte ju lutem qendroni ulur dhe vendosni ripat e sigurimit. Mos perhapni panik”, kane qene fjalet e pilotit per personat ne bord.
Duket se avioni ka pasur ndonje avari apo ka kaluar ne nje zone fluturimi me tubulenca…./lajmifundit.al

This is the moment where life takes whole nother meaning…

A video posted by Bleona (@iambleona) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close