Video Lajme

“Përleshje titanësh”, plas grushti live në studion televizive

Charles Barkley dhe Shaquille O’Neal janë përballur shpesh me njëri-tjetrin në parket në kampionatin e NBA.

Këtë rivalitet ata e përjetuan sërish, por në një formë tjetër; në mundje të lirë ku ai që e pagoi shtrenjtë këtë betejë kolosësh ishte divani.

Gjithcka ndodhi në studiot e televizionit TNT me betejën që u filmua nga jack jarret dhe që u postua në profilin e tij në Instagram, video që më pas bëri xhiron e botës në internet.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close