Video Lajme

Obama vizitë në Gjermani, ja eskorta e pabesueshme që e shoqëron

Vizita e presidentit amerikan, Barack Obama, në Gjermani, ka qenë “e blinduar”. Kjo për shkak të masave ekstreme të sigurisë.

Mbi 70 makina, motorë dhe helikopterë janë vënë në dispozicion të ruajtjes së sigurisë së presidentit amerikan.

Kjo ka habitur jo pak gjermanët, por ka ngritur edhe pikëpyetje lidhur me koston e vizitave të tilla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close