Video Lajme

Babai i thotë vajzës 4-vjecare: Dot`ia thyej këmbët të dashurit tënd

Një baba dhe vajzën e tij 4-vjeçare, e cila këmbëngul se do të ketë të dashur, kane debatuar ashper mes tyre.

John Tierney, nga South Lanarkshire, ka postuar videon teksa ka një debat të zjarrtë me vajzën e tij Grace. Video nis me pyetjen e vajzës, se pse nuk mund të ketë një të dashur dhe në 30 sekonda zhvillohet një debat i tërë.

Grace: “Kur të rritem dua të kem të dashur”
John: “Babi do ia thyejë këmbët”
Grace: “Jooooo”
John: “Sigurisht që po. Dhe çfarë do të ndodhë pas kësaj?”
Grace: “Çfarë”
John: “E di si e sheh babi të dashurit tënd? Do ta marr peng, dhe do e mbaj në një raft”
Grace: “Dëgjo, unë e dua një të dashur, e dua një të dashur dhe do e kem një të dashur”
John: “Ti nuk do të kesh të dashur”
Grace: “Po do të kem”
John: “Ti do të bëhesh murgeshë dhe do të lutesh për Jezusin”
Grace: “Jo, unë dua të kem të dashur”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close