VIP

Syzet i reflektojnë “sekretin”, ja me kë është Armina Mevlani në Kaliforni

armina-kaliforniArmina Mevlani ndodhet në Kaliforni sëbashku me partnerin e saj, dhe duket se e kanë shijuar shumë koncertin e Guns N ‘Roses.

“Ende një ëndërr” shkruan ajo teksa ka postuar një foto veshur si rrokere në rrjetet sociale.

Në syzet e saj reflektohet edhe prania e partnerit të saj, Shkëlzen Berisha me të cilin bukuroshja ka vizituar Coachella-n. Por në status, e as fotot e mëparshme postuar në Instagram ajo nuk e ka treguar se ka lëvizuar me Shkëlzenin jashtë vendit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close