VIP

Ja surpriza e veçantë që i bëri Besi Xhensilës për ditëlindje

XHENSILA-DHURATESot këngëtarja e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj, mbushi 23 vjeç dhe dhuratat e surprizat për të kanë filluar që mbrëmë në ndërrimin e orës.

Më herët e pamë duke festuar këtë ditëlindje me mamin dhe motrën e saj, të cilat i shprehën dashurinë në videon e publikuar në Snapchat nga vetë ajo.
Por nga këto surpriza nuk mund të mungonte ajo e dashurisë së saj Besart Kallakut. Ai ka zgjedhur t’i shkruaj asaj me tullumbace “Xhensila edhe 100” dhe t’i vendosë ato në një urë. Skenë kjo e vjedhur nga filma të ndryshëm.“Çfarë ke bërë kështu dashuria ime? Të dua shumë.”- bërtet Xhensila nga gëzimi. “Kishte erë andej nga krahu tjetër”- ka thënë Besi me humorin që e karakterizon.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close