VIP

Bleona Qereti quan Stresin vëlla, por anëtarësohet në grupin OTR

stresi-bleonaBleona Qereti ka zbuluar se është bërë pjesë e grupit ‘OTR’ të Noizyt, ndonëse pak dite më parë postoi një foto me reperin Stresi, ku shkruante”me vëllain”.

Këngëtarja Bleona Qereti siç duket ka hequr dorë nga ndjekja e famës në Shtetet e Bashkuara. Ajo prej disa kohësh është kthyer në Shqipëri dhe po merr pjesë në emisione të ndryshme, ndërsa tani sikur edhe ka konfirmuar qëndrimin këtu.

Bleona ka postuar një fotografi në rrjete sociale, kur shihet me kryesuesin e grupit OTR, ku ka shkruar se prej tani, ajo edhe zyrtarisht është OTR.

A do të thotë kjo se këngëtarja së shpejti vjen me një këngë për tregun shqiptar?

View post on imgur.com

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close