VIP

Arbana Osmani: Ja kur fillon Big Brother 9, kush do ta prezantojë…

arbana-osmaniArbana Osmani ka bërë një lajmërim tepër të rëndësishëm ditën e sotme në llogarinë e saj të Instagramit.

Ndërkohë që shumë fansa pyesin për edicionin e ardhshëm të Big Brother, Arbana ka zbuluar këtë kuriozitet për të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

“Për ata mijëra shikues që pyesin çdo ditë, në Instagram, Facebook, Twitter, E-mail, Whatsapp, Viber, rrugë, kafe, restorant, dyqan, kënd lojërash, konsultore etj, “Big Brother 9″ do të rikthehet në ekranin e Top Channel në pranverën e 2017”.

Moderatorja e famshme ka zbuluar gjithashtu se kush do ta prezantojë këtë program të rëndësishëm, sigurisht nëse nuk do të jetë përsëri shtatzënë.

“Nëse deri atëherë nuk kam nisur ndonjë beb tjetër, prezantuese do të jem sërish une. Taksirat. Ju dua të gjithëve”, përfundon Arbana.tar

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

2 komente

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close