Kosova - Rajoni

Flasin dy xhihadistët kosovarë: Ja çfarë bëmë në Siri (VIDEO)

aLBERT-650x358Dy të rinj që kanë marrë pjesë në luftimet në Siri dhe Irak, kanë folur për emisionin “Zona Express”. Albert Berisha tregon se si shkoi atje, kush e dërgoi dhe si ra në kontakt me shqiptarët që luftojnë krah terroristëve të ISIS dhe Al-Nusra. Dëgjojeni rrëfimin e tyre:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close