Soft

“Behluli” i jep fund beqarisë

behlPersonazhi më i njohur i telenovelave turke, i njohur në rolet e tij me emrat si Guzel apo Behluli i ka dhënë fund beqarisë. Kivanc Tatlitug eshte martuar me Basak Dizer, stilistja e disa telenovelave ku ka interpretuar edhe vetë aktori.34-vjeçarja, e divorcuar nga martesa e parë krijoi një lidhje shumë të veçantë me aktorin që çmendi vajzat shqiptare, Kivanc Tatlitug , një lidhje e cila përfundoi në kurorëzimin e tyre. Klan

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close