Soft

LajmiFundit.al përzgjedh foton e ditës

flamuri-jugFlamuri shqiptar është shpalosur edhe në Polin e Jugut për herë të parë. Kjo foto është publikuar nga Lance Veskar në FB e tij, i cili sjell një seri fotografish nga ekspedita “Last degree”, teksa shton, që me sa ka dëgjuar për flamurin shqiptar, është hera e parë që mbërrin në Polin e Jugut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close