Sport

Formacioni më i mirë i vitit sipas FIFA, dominojnë Barca e Reali

ekipi-fifaKlubet e Barcelones dhe Real Madridit edhe një herë tjetër e kanë dominuar formacionin më të mirë të vitit 2015 të shpallur nga FIFA.

Barcelona dhe Real Madrid kanë nga 4 futbollistë, ndërsa nga një futbollistë kanë edhe Bayern Munich, PSG dhe Juventus.

Ekipi: Neuer, Alves, Ramos, Silva, Marcelo, Modric, Pogba, Iniesta, Neymar, Messi dhe Ronaldo

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close