Soft

Ja kush ishte politikani më i dashur dhe më i urryer i 2015-ës

ben blushi2015 po mbaron dhe shumë ngjarje të rëndësishme kanë ndodhur në politikën shqiptare. Me ardhjen e fundvitit është realizuar një sondazh në Tiranë për politikanin më të dashur dhe më të urryer të vitit.Politikani më i dashur i vitit sipas sondazhit është Ben Blushi me 5100 vota pro e ai ndiqet më pas nga Grida Duma e rënditur e dyta me 4700 vota.

Politikani më i urryer i vitit është Koco Kokëdhima me 9600 vota dhe ndiqet më ps nga Tom Doshi me 9200 vota kundër.
grida-dumakoco-kokedhimatom-doshi20155

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close