VIP

Ronela Hajati nuk dorëzohet, publikon këngën e “ISIS”

ronela-hajatiEshtë pikërisht kjo këngë që “i futu frikën” gjithë Tiranës pak ditë pas sulmit terrorist në Paris, Ronela Hajati realizoi një pjesë të videoklipit në autostraden e Tegut, ku përforuesit u shfaqen me veshje të cuditshme, që perngjanin me ato të ISIS.

“A do si kjo” titullohet kënga më e re e këngëtares, e cila pati disa probleme kohëve të fundit. Videoklipi, i cili e rikthen atë pas një pauze, solli polemika të shumta, duke e dërguar çështjen edhe në polici për shkak të veshjes së dyshimtë të figurantëve në video.

Këngëtarja ka publikuar një pjesë të kësaj videoje, për të cilën thotë se ka punuar shumë. Projekti i plotë do të publikohet javën e ardhshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close