VIP

Kallashi në skena lezbikesh

kallValltarja e njohur, Donjeta Kosumi-Kallashi, ka realizuar disa foto të nxehta me një vajzë. Se kush është vajza nuk dihet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close