Rebelimi i Lazaratit

Lorik Cana: Shqipet po nisen për në “Francë 2016”

lorikkkkShqipet nisen për në Francë 2016.

Kështu shkruan kapiteni i kombëtares Lorik Cana në një postim të tijin në Instagram.

Cana ka publikuar këtë shënim me foton e flamurit kombëtar kuqezi me shqiponjën dykrenare dhe një qeleshe me shqiponjë.

Kapiteni sigurisht nuk ka harruar të bëjë pak publicitet edhe për sponsorin e tij.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close