Shqiperia ne "Euro 2016"

Kualifikimi, ja torta e mirëseardhjes për kombëtaren në Tiranë

tortaaaaPas kthimit ne atdhe dhe ceremonive zyrtare festive ne Tirane, Kombetarja shqiptare ka darkuar ne nje nga restorantet e Tiranes.

Darka e pare pas kthimit ne atdhe ka qene per djemte e kombetares e lidhur me kualifikimin dhe vlerat kombetare ndersa kulminante ka qene momenti i tortes se pikturuar me ngjyrat kuqezi dhe me shqiponjen dykrenare te flamurit kombetar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close