Politika

Kryeministri Rama: Reshjet e shiut, bereqet për kombëtaren

rama-kombetareKryeministri Edi Rama ka komentuar reshjet e shiut dhe ndeshjen e kombetares.

“Per shkak te shiut te rrembyeshem i pamundur organizimi i sotem ne Parkun e Kryeministrise:-( Qofte bereqet per Kuqezinjte:-)‪#‎ForcaShqiperia‬”, ka shkruar Rama duke shpjeguar perse do mungoje ndjekja e ndeshjes ne ekran gjigand tek kryeministria.

Pas reagimeve nga PD, ne lidhje me statusin ne fjale, Rama ka shkruar nje tjeter koment:
‪#‎VajmedetPD‬ qe ben politike dhe me shiun e qe u qan hallin njerezve nga streha e Shqupit per qeverine e keqe qe nuk kufizon prurjet e shiut!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close