Aktualitet

Rreh gruan, arrestohet 33-vjecari në Elbasan

policia-elbasanEfektivat e policisë së Elbasanit kanë vënë në pranga në orët e fundit një 33-vjeçar, nën akuzën e dhunës në familje.

Sipas një njoftimi për shtyp, në pranga ka përfunduar shtetasi Denis Deda pas sinjalizimeve se kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Materialet hetimore i kanë kaluar tashmë prokurorisë së rrethit për procedim të 33-vjeçarit Deda, nën akuzën e “dhunës në familje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close