VIP

Bleona Qerreti nudo, publikohen fotot e reja të panjohura më parë

bleonaaaDitët e fundit është bërë kryetemë mediatike çështja e zhveshjes së Bleona Qeretit.

Këngëtarja asnjëherë nuk ka hezituar të shfaqë hiret e saja duke hequr me lehtësi rrobat.

Por disa fotografi te tjera të këngëtares që po ndërton karrierë ndërkombëtare, jane publikuar se fundi ndërsa dy prej tyre jane bere edhe publike, citon telegrafi. Në këto fotografi, Bleona ka pozuar për fotografin e njohur, Avni Selmani.
bleonaaaaaaa

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close