VIP

Armina Mevlani ekspozon gjoksin aksidentalisht

armina-mevlani20155Nje mosvemendje e kombinuar me teknologjine qe eshte e kudogjendur, edhe aty ku nuk duhet.

Pak a shume keto kane qene rrethanat qe e kane fiksuar ne celuloid nje zbulim te vogel te gjoksit te Armina mevlanit gjate qendrimit te saj ne plazh, citon lajmifundit.al. Bukuroshes i ka dale paksa ne pah gjoksi i majte. 

Nje gje e tille i ka rene ne sy edhe Olti Currit qe nuk ka lene rastin ti humbe per te komentuar si me poshte:

“Armina nxjerr te majtin”
Edhe pse mund te mendojme se ven çdo gje djathtas, Armina Mevlani provokon pa dashje me gjoksin e majte. Modelja dhe bloggerja e njohur ka nxjerre nje foto ne instagram ku rrobat e banjes nuk i bejne dot balle formave te plota te dekoltese dhe gjoksi i majte i eshte shfaqur me shume sesa normalisht…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close