Rebelimi i Lazaratit

Pranga 48 vjecarit në Lazarat, kapet me 300 gram kanabis

prangaNga ana e specialistëve të seksionit kundër narkotikëve,rreth orës 19.30 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Latif Gaba,48 vjeç lindur dhe banues në fshatin Lazarat. Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontollit të ushtruar përreth banesës së tij në fshatin Lazarat,Gjirokastër dhe ju gjet një qese jeshile ku brenda saj ndodhej 300 gram bimë narkotike e llojit cannabis sativa.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close