Video Lajme

Shënohet goli i rrallë nga goditja e këndit


Përkunder humbjes 3:1 kundër Bahias në Copa do Brasil, Paulinho i Luverdense ka shënuar një gol që rrallë ndodhë të shihet në fushatë e futbollit.
Ai ka realizuar gol direkt nga goditja nga këndi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close