VIP

Getoar Selimi paralajmeron “High 3”, ja kur do të publikohet kënga

geti Tingulli i Trent i njohur ndryshe si Getoar Selimi, ka dhënë një tjetër indikacion të fortë se “High 3” do të lansohet shumë shpejt.

Grupi Babastars është duke u bërë gati për t’u publikuar dhe duket se ditët po afrohen.
Getoari na ka dhënë një indikacion të fortë se kur mund të lansohet projekti i tij më i ri.

“E premte, me dt. 13 dita e verës !!!”:- ka shkruar Getoar Selimi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close