VIP

Sherr me thika në lokal, vritet menaxheri i Nicki Minaj

menaMenaxheri i këngëtares Nicki Minaj është vrarë pas një sherri me thika në një lokal në Philadelphia.

NBC njoftoi se menaxheri i këngëtares, shtetasi De Von Picket u vra me thikë.

Ai pati një konflikt të dhunshëm në një lokal nate.

Nicki Minaj ka mbetur e shokuar nga ngjarja. Ajo ka thene se menaxheri dhe stafi i saj ndodheshin në Philadelphia për të organizuar një koncert që ajo do të mbante atje.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close