VIP

Kur Zajmina tregon gati gjithçka (FOTO)

zajKëngëtarja Zajmina Vasjari spikat për linjat e trupit të saj. Ajo është ndalur me mikeshat e saj në një pishinë, për të shijuar rrezet e diellit dhe ujin e pastër. Fotografitë e Zajminës tregojnë se ajo është në super formë, gjë që është pohuar edhe nga komentet e miqve dhe fansave në Instagram. Ende nuk dimë për ndonjë projekt të sajin, ndërsa është treguar e heshtur në këtë drejtim. kosovarja-ks

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close