VIP

Françeska Jaçe kopjon Madonën?!

jace

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. E kam pas pa se kete rrjet e vendosnin tek bythet paskam qene i gabum e ven doskan dhe tek koka , kur se me te dashur ti ja kalon ne tegjith stilet , ti moj cupe mund ti emitosh zerin atje jane parate ate se ke ngri kembet seja kalon eja tejkalon se kete ta kemi par moj cupe te paste tyt ate me jet .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close