VIP

Modelja e Victoria Secret kapet e zhveshur, “cmend internetin”

hoskkkElsa Hosk, modele e Victoria Secret është kapur nga paparacët në disa foto tejet të nxehta.

Bukuroshja krejt e zhveshur ka pozuar poshtë një cadre ku ndodhet duke pushuar.

E shfaqur toples dhe me nje rrip te hollë tek mesi modelja duket perfekte.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close