Teknologji

Zbulohet se si do të jetë Samsung S6, por duket si iphone 6?

samsungs6Samsung prej muajsh ka filluar punimet për projektin e tyre të rradhës, Samsung Galaxy S6, por thashethemet nuk kanë të mbaruar. Nga të dhënat e para thuhet se ai është gati i njëjtë me smartphonin e kompanisë kundërshtare Apple, modelin Iphone 6.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close