Teknologji

Ferrari marramendës, kushton 5 milionë euro!

ferrari5milioneNuk është një makinë e zakonshme, por një Ferrari që kushton plot 5 milionë Euro.
Bëhet fjalë për serinë Ferrari 485 që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve britanikë i parkuar në një nga lagjet e njerëzve më të pasur në Londër, Knightsbridge.
Makina është në pronësi të kampionit të Kick-Boxin nga Iraku, Riyadh al-Azzavvi . mendohet se 500 mijë euro ka shpenzuar pronari i saj vetëm për të pasur një kompjuter brenda në makinë ndryshe nga automjetet e tjera të këtij lloji.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close