VIP

Bleona me foto erotike tregon se “është ende e dashuruar”

bleona-stillMe nje foto me ngjyrat, sfondin dhe veshjen e ngjashme me filmat erotike me pulle te kuqe, kengetarja Bleona Qerreti ka pozuar per te dhene nje mesazh.

“Ende ne dashuri” eshte mbishkrimi i vendosur ne foton e Bleona Qerretit e cila eshte publikuar se fundi ne faqen zyrtare te kengetares shqiptare me qendrim prej vitesh ne SHBA.

Domethenia e imazhit ne fjale nuk eshte e qarte. Prej muajsh Bleona i dha fund lidhjes se saj me Gani Bardhen, biznesmen shqiptar ne Amerike me te cilin u martua per disa vite.

Me pas Bleona ne intervista te ndryshme ka thene se fle vetem dhe se nuk ka nje njeri ne jeten e saj private.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close