VIP

Zhvishet prapë Bleona Qerreti, por kësaj here ndryshe…

bleona-floriZhvishet Bleona Qerreti! Kjo tashmë është dicka krejt e zakonshme për këngëtaren e cila nuk i ka preferuar shumë rrobat gjatë vitit të fundit.
Megjithatë kësaj here Bleona është zhveshur ndryshe.
Bëhet fjalë për foton e publikuar nga vetë këngëtarja, e cila është shfaqur me rroba plazhi në dimensione minimale duke vënë në pah trupin e saj në një kënd të kujdesur e të kuruar mirë.
Ajo çka e bën të ndryshme zhveshjen e Bleonës kësaj radhe, citon lajmifundit.al, janë në fakt ato pak rroba në trup me material floriri.

Kengetarja beri buje ne median shqiptare dhe nderkombetare me veshjen e saj super transparente ne eventin Ama Awards te mbajtur ne SHBA disa muaj me pare. Me ate paraqitje Bleona qendroi gjate ne vemendjen e mediave duke ngjallur edhe debate ne rrjetet sociale dhe ne media te ndryshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close