VIP

Miliarderja Paris Hilton lidhje intime me një adoleshent!

paris-hilton-lidhjeMilionerja Paris Hilton duket se ka gjetur të dashurin e duhur për tu argëtuar.

Ajo pas ndarjes nga i dashuri 23 vjeçar, ka vendosur të hidhet në krahët e një tjetri akoma më të ri, i cili është adoleshenti 18 vjeçar, Jordan Barrett.

Jordan mësohet se është një model, ndërsa të dy me Paris, 33 vjeçare, janë fotografuar në Itali.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close