Teknologji

Apple përgatit hedhjen në treg të super iPadit

super-ipadKompania Apple mund të hedhë në treg një iPad gjigant prej 13 polsh që do të zëvendësoje dosjet e mëdha për biznesmenët.

Ky produkt i kompanisë amerikane, të paktën nisur nga zërat jozyrtarë që dalin nga vetë kompania mund të hidhet në treg këtë pranverë.

iPad-i i biznesmenëve përveç ekranit të madh pritet të pajiset edhe me një procesor shumë të shpejtë dhe një numër aplikacionesh ndihmuese për të gjithë njerëzit e biznesit.
Pajisja do të vijë edhe një laps për të punuar mbi aplikacionet e produktit, njësoj sikur të mbash shënime në një bllok.

të dhënat për super iPadin janë vetëm zëra dhe për të parë nëse kjo pajisje do të mbërrijë apo jo duhet pritur pranvera.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close