Teknologji

iPhone 6 dhe iPhone Plus të larë me flori

iphone-floriMicrosoft njoftoi se do të nxjerrë në tregun evropian, aziatik dhe afrikan versionet gold të Nokia Lumia 930 dhe Nokia Lumia 830.

Jo vetëm fansat e Windows Phone-it mund të marrin një telefon inteligjent të larë me ar. Kompania kineze NavJack do të ofrojë iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus-in e Apple-it të larë me ar 24 karat.

Të gjithë pjesët e pajisjeve do të jenë të larë me ar, përfshirë këtu sensori Touch ID.

Pjesa e pasme e pajisjeve do të krijohet me materialin e fibrit të karbonit të arit. Kompania NavJack nuk i ka zbuluar akoma çmimet e këtyre telefonave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close